Ciekawe materiały biurowe do biznesu

  • Codziennie używamy w biurach różnorodne materiały biurowe. Przedstawiam kilka przydatnych i interesujących.
    Teczka JULIA A4 firmy Biurfol. Wykonana z najwyższej jakości folii. Lewa wewnętrzna strona okładki zawiera ring, 5 koszulek, uchwyt na długopis; prawa strona okładki sprężysty mechanizm zaciskowy przytrzymujący perforowany notes. Na grzbiecie przymocowany jest ring z notesem. Teczka zamykana klapką na rzepy.
    Dziurkacz biurowy Bantex. Wykonany z metalu, z klapką – zabezpieczenie przed rozsypywaniem się resztek papieru, blokada ramienia, odległość miedzy dziurkami 8 cm, listwa z ogranicznikiem formatu A4, A5, 3×8, Folio, wskaźnik środka kartki.
    Do pisania w sytuacjach, gdy musimy się przemieszczać doskonałym narzędziem jest klip (clipboard) A4 deska – jest doskonałą sztywną podkładką do pisania. Został wyposażony w sprężysty mechanizm zaciskowy służący do utrzymywania kartek papieru nieruchomo na klipie. Producent Biurfol.
    Album prezentacyjny HAWAI. Album w sztywnej oprawie wykonanej z folii PP,  pod przezroczystą okładką kartonowa strona opisowa, umożliwiająca personalizację. W komplecie kieszenie krystaliczne otwierane z góry przystosowane do użycia z projektorem. To tylko wybrane, nieliczne ciekawe materiały biurowe.